Tootmishoonete projekteerimine ja arhitektuur. Vastavalt Tellija soovidele modelleeritakse viilhallist 3D mudel. Projektdokumentatsioon koostatakse nii, et see vastaks Eestis kehtivatele ehitus- ning kasutusloa standarditele. Lihtsamate viilhallide projekteerimine võtab aega keskmiselt 1-2 nädalat, ehitusloa taotlemine keskmiselt 1 kuu.

       Viilhalli karkass ja müük. Meie tehased on ühed kaasaegsematest Eestis, kus on kõrgtehnoloogilised arvutijuhitavad CNC pingid, milledega lõigatakse, puuritakse, saetakse ja keevitatakse konstruktsioonide detailid. Peale töötlemist detailid puhastatakse, krunditakse ja värvitakse kõrgkvaliteetsete värvidega. Seda viimast vastavalt tuleohutusnõuetele ja kasutusotstarbele. Soovi korral on meie käest võimalus osta ainult viilhalli või tootmishoone karkass.

       Viljakuivatite, lautade ja tootmishoonete ehitus. Vundamendi detailide ja katuse ning seina elementide tarneaeg on 1-2 nädalat. Kandekonstruktsioonide tarneaeg 2-5 nädalat. Ehitustööd viilhallide puhul teostatakse suhteliselt kiiresti, sest peamiste osade nagu vundamendi, kandekonstruktsiooni ja välistarindite detailid on eelnevalt tehastes valmistatud. Tänu nende kõrgele kvaliteedile on neid lihtne paigaldada. Ühe väiksema viilhalli kandekonstruktsiooni monteerimistööd kestavad näiteks ühe päeva. Lisaks katusekatte, seinte ja uste-akende paigaldus ja nädala lõpuks võib elektriku tellida juhtmeid paigaldama. Eriosade ehitamisel teeme koostööd erialaspetsialistidega.

Meeldivate kohtumisteni!

 

Arhitektuurne & insenertehniline projekteerimine

Projekteerime hoone vastavalt Tellija soovile. Kõiki tüüpprojekte on võimalik muuta. Eel-, põhi- ja tööprojekt ning ehitusluba sisalduvad hinnas.

 

Terasest või liimpuidust kandekonstruktsioonidega viilhallid

Liimpuit suudab vabalt konkureerida kandevõimelt nii terase kui raudbetooniga. Esteetilise välimuse ja hea tulepüsivusega,erinevaid vorme võimaldades ning suurepärase soojapidavusega materjal.

 

Viilhallide püstitamine ja ehituslik projektijuhtimine

Teostame kõiki ehitustegevusi vundamendist katuseni koos vee-kanalisatsiooni, elektri-nõrkvoolu ja kütte-ventilatsiooni lahendustega. 


0
VIILHALLI JOONIST, PROJEKTI JA 3D-MUDELIT. MUUDAME VASTAVALT SOOVILE.
0
TONNI PÜSTITATUD KANDEKONSTRUKTSIOONE, ROOVITUST JA TALASID.
0
KUUPMEETRIT VALATUD BETOONKANNE JA PÕRANDAID.