Timberhall OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte (asutatud 2016a, Eesti Võlausaldajate Liidu liige), kelle põhitegevuseks on viilhallide projekteerimine, tootmine ning ehitamine Eestis, Lätis, Leedus ja Soomes. Meie viimase aja tehtud tööde hulka kuuluvad nii büroohooned (Kuressaares Pikal tänaval), kui kaubandus- ja teenindushooned (remonditöökojad Pärnus, Valgamaal ja Võnnus), terminalid, garaažid, ja transpordihooned (Audru Ringrajal, Võrus Luha tänaval), põllumajanduse hooned (laudad Rapla-, Lääne- ja Mulgimaal, kuivati Märjamaal) ja tööstus- ja laohooned (majatehased Kiilis, Haapsalus ja Räpinas) ning spordihooned (Jõulumäe jalkahall). Galeriis valik tehtud töid.

Panustame oma töötajate arengusse ja neile kvaliteetse töökeskkonna loomisesse. Töötajatel on vajalik oskusteave ja meie arenev ning õppimisvõimeline kollektiiv on pikaajalise staaži ja hea haridusega. Nad omavad Eesti Arhitektide ja Ehitusinseneride Liidu poolt väljastatud kutsetunnistusi. Aastate jooksul omandatud teadmised ja kogemused aitavad Tellijatele pakkuda ehitusprotsessi kõiki etappe alates kavandamisest kuni rajamiseni.

Meeskonda kuulub arhitekt koos projekteerimisüksusega (Timberhall OÜ projekteerimise litsents EEP004595), mis aitab luua nutikaid ja optimaalseid lahendusi ideest teostuseni. Teil on mõtted, soovid, plaanid ja vajadused. Meie aitame need ellu viia ja teostada nii, et võiksime sellest hiljem koos uhkust tunda!!!

Meeldivate kohtumisteni!

Timberhalli meeskond.

 

Arhitektuurne & insenertehniline projekteerimine

Projekteerime hoone vastavalt Tellija soovile. Kõiki tüüpprojekte on võimalik muuta. Eel-, põhi- ja tööprojekt ning ehitusluba sisalduvad hinnas.

 

Terasest või liimpuidust kandekonstruktsioonidega viilhallid

Liimpuit suudab vabalt konkureerida kandevõimelt nii terase kui raudbetooniga. Esteetilise välimuse ja hea tulepüsivusega,erinevaid vorme võimaldades ning suurepärase soojapidavusega materjal.

 

Viilhallide püstitamine ja ehituslik projektijuhtimine

Teostame kõiki ehitustegevusi vundamendist katuseni koos vee-kanalisatsiooni, elektri-nõrkvoolu ja kütte-ventilatsiooni lahendustega. 


0
VIILHALLI JOONIST, PROJEKTI JA 3D-MUDELIT. MUUDAME VASTAVALT SOOVILE.
0
TONNI PÜSTITATUD KANDEKONSTRUKTSIOONE, ROOVITUST JA TALASID.

0
KUUPMEETRIT VALATUD BETOONKANNE JA PÕRANDAID.