Finesale OÜ on Eesti erakapitalil põhinev ettevõte, kelle põhitegevuseks on tootmishoonete ja viilhallide tootmine ning ehitamine. Lisateenuseks on Macalloy toodete ja ehitusmaterjalide müük. Oleme kaubamärkide TimberHall ja Macalloy ametlik esindaja Eestis, Soomes, Lätis ja Leedus. Vajadusel oleme suutelised ka ise projekte pikaajaliselt finantseerima. Finesale OÜ-le on omistatud kõrgeim krediidivõime s.o. AAA bisnode poolt.
    Põhitöötajaid on firmas 3, kes kõik insenertehnilise hariduse ja pikaajalise kogemusega Eesti ehitusturul. Panustame oma töötajate arengusse ja neile kvaliteetse töökeskkonna loomisesse. Töötajatel on vajalik oskusteave ja meie arenev ning õppimisvõimeline kollektiiv on pikaajalise staaži ja hea haridusega. Nad omavad Eesti Ehitusinseneride Liidu poolt väljastatud kutsetunnistust. Aastate jooksul omandatud teadmised ja kogemused aitavad Tellijatele pakkuda ehitusprotsessi kõiki etappe alates kavandamisest kuni rajamiseni.
    Meeskonda kuulub arhitekt koos projekteerimisüksusega, mis aitab luua nutikaid ja optimaalseid lahendusi ideest teostuseni. Teil on mõtted, soovid, plaanid ja vajadused. Meie aitame need ellu viia ja teostada nii, et võiksime sellest hiljem koos uhkust tunda!!!

Meeldivate kohtumisteni
Lugupidamisega Jarkko Hänninen

 

Arhitektuurne & insenertehniline projekteerimine

Projekteerime hoone vastavalt Tellija soovile. Kõiki tüüpprojekte on võimalik muuta. Eel-, põhi- ja tööprojekt ning ehitusluba sisalduvad hinnas.

 

Terasest või liimpuidust kandekonstruktsioonidega viilhallid

Liimpuit suudab vabalt konkureerida kandevõimelt nii terase kui raudbetooniga. Esteetilise välimuse ja hea tulepüsivusega,erinevaid vorme võimaldades ning suurepärase soojapidavusega materjal.

 

Viilhallide püstitamine ja ehituslik projektijuhtimine

Teostame kõiki ehitustegevusi vundamendist katuseni koos vee-kanalisatsiooni, elektri-nõrkvoolu ja kütte-ventilatsiooni lahendustega. 


0
VIILHALLI JOONIST, PROJEKTI JA 3D-MUDELIT. MUUDAME VASTAVALT SOOVILE.
0
TONNI PÜSTITATUD KANDEKONSTRUKTSIOONE, ROOVITUST JA TALASID.

0
KUUPMEETRIT VALATUD BETOONKANNE JA PÕRANDAID.